top

Lezecké chyty Ocun Slopers - black

vrátane DPH 62,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 62,31 € (+2%)
Cena odporúčaná výrobcom 75,99 € (-17%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 8591804500930

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Sada úchytov Ocun Slopers sú fantastické lezecké chyty. Desať úchytov slopers rôznych tvarov a veľkostí je dokonalým doplnkom každej steny. Kvalitné spracovanie zabezpečí mnoho úspešných tréningov.

Široká ponuka lezeckých chytacích súprav Ocun, ktorá predstavuje celú škálu tvarov, splní očakávania aj tých najnáročnejších nadšencov lezenia. Možnosť zostaviť ich v ľubovoľnej konfigurácii vám umožní vytvoriť umelú lezeckú cestu, ktorá splní vaše tréningové očakávania a pomôže vám udržať si vynikajúcu formu. Chyty sú vyrobené z plastu odolného proti praskaniu, ktorý poskytuje skvelé trenie a bravúrne vydrží intenzívne používanie.

Sada chytov 2 Slopers pozostáva z 10 chytov rôznych veľkostí a tvarov. Umožnia vám úchop celou rukou, vďaka čomu budete môcť vykonávať drepy a príťahy. Slopers spestria váš tréning na umelej stene a primerane rozvinú vašu statickú silu. Vďaka tomu budete ešte lepšie pripravení na výzvy lezenia na skalách.

Sada Ocun Holds Set 2 Slopers je dôležitou súčasťou každej umelej steny pre komplexný lezecký tréning. Umožňujú vám vhodne upraviť obtiažnosť cesty - prispôsobiť ju vašej lezeckej úrovni.

Ocun Slopers set - kľúčové vlastnosti:

  • Sada sa skladá z 10 kusov svoriek;
  • 2 x XS, 2 x S, 2 x M, 2 x L, 2 x XL;
  • Vyrobené z odolného plastu;
  • Vynikajúce trenie a odolnosť, vďaka ktorým model dlho vydrží;
  • Umožňujú spestriť váš domáci lezecký tréning;
  • Umožňuje spestriť a vytvoriť si vlastné cesty.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 0165
Farba čierna
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Základný materiál Polyester
Outlet Áno
Aktivita Lezenie / Bouldering
Starostlivosť a údržba
Vhodnosť na použitie – výrobky Ocun
Lezecké výrobky českej značky Ocun sa vyznačujú maximálnou dobou používania 7 rokov, ktorá sa počíta od okamihu predaja konečnému spotrebiteľovi (na rekreačné použitie raz mesačne). Ich celková životnosť je však ešte dlhšia a dosahuje maximálne 10 rokov. Skladá sa z času používania aj času skladovania pred predajom, ktorý sa počíta od dátumu výroby uvedeného na etikete. Malo by sa však pamätať na to, že na dosiahnutie maximálneho životného cyklu výrobku sa musí výrobok pravidelne kontrolovať a riadne servisovať. Skladovateľnosť výrobkov bola stanovená na základe noriem a predpisov platných v Európe a samotná značka Ocun funguje pod dohľadom certifikačného orgánu, ktorý potvrdzuje, že boli vykonané príslušné kontroly.

Ocun Slopers - customer reviews

0.0