top

Lezecká doska Ocun Finger Board - black

vrátane DPH 97,49 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 91,99 € (+6%)
Cena odporúčaná výrobcom 108,99 € (-10%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 8591804607370

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Ocun Finger Board Beginner Grip Board - čierna - umožňuje tréning sily prstov v pohodlí domova. Špeciálne profilované rukoväte s prepracovaným tvarom umožňujú širokú škálu cvičení.

Spoločnosť Ocun veľmi hlboko prenikla do sveta horolezectva. Už mnoho rokov sa spája s produktovým radom, ktorý sa vyznačuje najvyššou kvalitou, maximálnou prepracovanosťou a plnou funkčnosťou pri lezeckých aktivitách. Rozsiahly sortiment pozostáva z oblečenia, lezeckej výstroje a príslušenstva užitočného na tréning.

Ocun Finger Board pre začiatočníkov vám umožní pripraviť sa na lezeckú sezónu v prírode bez toho, aby ste museli opustiť dom. Umožňuje vám veľmi účinne zvýšiť silu prstov a prispôsobiť si tak formu na neskoršie výzvy v skalách. Špeciálny tvar rukovätí a dômyselné profilovanie umožňujú rôzne tréningové kombinácie. Pri cvičení s voľným visom alebo s príťahmi môžete trénovať nielen prsty, ale aj ramená alebo chrbtové svaly.

Doska Ocun Finger Board je vyrobená z materiálu, ktorý poskytuje primeranú priľnavosť, podobnú tej, ktorú poskytujú lezecké chyty na umelých stenách. Zároveň je jeho textúra relatívne jemná k pokožke, čo umožňuje intenzívny tréning.

Ocun Finger Board Grip Board - kľúčové vlastnosti:

  • Materiál na uchopenie, ale zároveň jemný k pokožke;
  • Rôzne sklony, tvary a veľkosti rukovätí;
  • Vďaka priloženým skrutkám sa dá ľahko namontovať;
  • Ideálne na tréning sily prstov.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 2453
Farba čierna
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Základný materiál Polyester
Outlet Bez výstupu
Aktivita Lezenie / Bouldering
Starostlivosť a údržba
Vhodnosť na použitie – výrobky Ocun
Lezecké výrobky českej značky Ocun sa vyznačujú maximálnou dobou používania 7 rokov, ktorá sa počíta od okamihu predaja konečnému spotrebiteľovi (na rekreačné použitie raz mesačne). Ich celková životnosť je však ešte dlhšia a dosahuje maximálne 10 rokov. Skladá sa z času používania aj času skladovania pred predajom, ktorý sa počíta od dátumu výroby uvedeného na etikete. Malo by sa však pamätať na to, že na dosiahnutie maximálneho životného cyklu výrobku sa musí výrobok pravidelne kontrolovať a riadne servisovať. Skladovateľnosť výrobkov bola stanovená na základe noriem a predpisov platných v Európe a samotná značka Ocun funguje pod dohľadom certifikačného orgánu, ktorý potvrdzuje, že boli vykonané príslušné kontroly.

Ocun Finger Board - customer reviews

0.0