top

La Sportiva Topánky trekingové

Trekingové topánky La Sportiva sú obuvou, ktorá vás rýchlo a pohodlne prevedie horskými chodníkmi. Najmodernejšie technológie a konštrukčné riešenia sa premietajú do vysoko odolnej a spoľahlivej obuvi.
View as Grid List

26 Produkty

na stránku
 1. -14%
  Trekingové topánky La Sportiva TX5 Low GTX - carbon/yellow

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Trekingové topánky La Sportiva TXS GTX - black/yellow

  Zoznam prianí

 3. -12%
  Pánske topánky La Sportiva TX5 GTX - carbon/yellow

  Zoznam prianí

 4. -12%
  Dámske topánky La Sportiva TX4 MID GTX - taupe/emerald

  Zoznam prianí

View as Grid List

26 Produkty

na stránku
Vymazať

La Sportiva - trekingová obuv ideálna na túry

Tento výrobca má mimoriadne širokú ponuku horskej obuvi do všetkých podmienok a na všetky aktivity. Z ultraľahkých bežeckých topánok La Sportiva, na vysokohorskú obuv Bez ohľadu na to, na akú výzvu sa v horách chystáte, vždy medzi nimi nájdete ten správny model. Veľmi obľúbené sú aj trekingové topánky La Sportiva. Nech vás čaká dlhá cesta kamkoľvek, tento typ obuvi vám poskytne maximálne pohodlie. Každý model je totiž od základu navrhnutý s myšlienkou, že sa bude používať na viackilometrových terénnych cestách. Preto ich dizajnéri vybavili účinným odpružením, vhodne chráneným zvrškom alebo trakčnou podrážkou, ktorá sa dokonale prispôsobí rôznym typom povrchov. To všetko je obsiahnuté v modernom, pútavom dizajne.

Diferencovaná treková obuv La Sportiva

Trekingová obuv La Sportiva predstavuje rozmanitú škálu modelov s výraznými konštrukčnými rozdielmi. Najľahšie z nich sú ideálne na túry a expedície so stredne ťažkou batožinou. Ponúkajú jedinečnú ľahkosť a vysokú dynamiku pri každom kroku. Medzi ľahšími trekingovými topánkami sú poltopánky aj vyššie topánky, ktoré účinnejšie podporujú členok. Trekingová obuv La Sportiva s membránou GORE-TEX® Surround je mimoriadne obľúbená. Ide o konštrukcie, ktoré poskytujú nepremokavosť s veľmi vysokou priedušnosťou. Sú optimálnou voľbou na teplejšie obdobie a poskytujú ešte väčšie pohodlie pre nohy ako tradičná membránová obuv. Špeciálna medzipodrážka s kanálikmi umožňuje prúdenie čerstvého vzduchu priamo pod chodidlo. Výsledkom je oveľa väčší povrch, cez ktorý môže uniknúť vodná para. Zároveň je celá spodná časť, rovnako ako zvršok, chránená pred vodou nepremokavou membránou GORE-TEX®. V súčasnosti ide o najdokonalejšiu kombináciu nepremokavosti a priedušnosti v trekingovej obuvi na trhu. Napriek ľahkosti celkovej konštrukcie je zvršok primerane chránený proti ľahkému poškodeniu. Gumové obloženie ho dokonale chráni pred kameňmi a koreňmi. Na pohyb s väčšími batohmi boli navrhnuté tuhšie a vyššie trekové topánky La Sportiva. Sú optimálnou voľbou na náročnejšie horské trasy, kde je najdôležitejšia stabilita každého ďalšieho kroku a dostatočná opora členku.

La Sportiva - kúpte trekingovú obuv online na 8a.sk

Ponúkame veľmi širokú škálu trekingových modelov. Dámska a pánska treková obuv La Sportiva je vybavená najnovšími prvkami, ako sú GORE-TEX® Surround, podrážky Vibram® alebo vložky Ortholite®. Vďaka komponentom najvyššej kvality je obuv tohto výrobcu ideálna na horské chodníky, či už na kratšie túry, alebo na tie najdlhšie expedície. Sú ideálnou voľbou pre začiatočníkov aj skúsených nadšencov trekingu a horskej turistiky.