top

Karabína so skrutkovacím uzáverom Climbing Technology Aerial PRO SG - light blue

vrátane DPH 10,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 9,99 € (+11%)
Cena odporúčaná výrobcom 16,99 € (-35%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 3,99 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 8056734832358

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Skrutkovacia karabína Climbing Technology Aerial PRO SG - svetlomodrá - je mimoriadne funkčný a univerzálny model, ktorý veľkosťou a tvarom zodpovedá modelom známym z expresiek. Ponúka sa vo verzii s farebnou (modrou) anodizáciou, ktorá je nielen estetickým prínosom, ale umožňuje vám ľahšie lokalizovať vaše vybavenie.

Climbing Technology Aerial PRO SG - svetlomodrá karabína v tvare D je rovnako praktická ako tie na expreskách, ale nájde desiatky ďalších využití. Je vybavená bezzubým zámkom CF (Catch-Free) s možnosťou krútenia (SG - Screw Gate). Séria karabín Climbing Technology Aerial bola navrhnutá pre horolezcov, ktorí si cenia predovšetkým pohodlie a bezpečnosť, ale veľkú pozornosť venujú technickým riešeniam a hmotnosti vybavenia, ktoré musia nosiť v batohu alebo postroji.

Telo skrutkovacej karabíny Climbing Technology Aerial PRO SG - svetlomodrá má za tepla kovaný viacplošný 3D profil, ktorý umožnil výrazné zníženie hmotnosti karabíny. Táto pokročilá technológia tvarovania karabín sa zdá byť budúcnosťou v snahe vyrábať ľahší lezecký výstroj a zároveň zvyšovať pevnosť. Znižuje množstvo kovu v oblastiach, kde to nie je dôležité pre pevnosť. Výsledkom je, že hmotnosť karabíny plnej veľkosti s plným zámkom je až o 10 % nižšia ako pri klasickej konštrukcii (a zodpovedá hmotnosti expresiek s drôteným zámkom, ktoré sa bežne považujú za ľahšie). Aj keď to v prípade jednej jednotky nemusí byť veľký rozdiel, v prípade rozsiahlej súpravy na dlhé cesty (alebo viaczväzové výzvy v horách) sú to už stovky ušetrených gramov, ktoré boli zohľadnené pri výbere lezeckej výbavy. Climbing Technology Aerial PRO SG - light blue je skrutkovacia karabína v tvare D s nízkou hmotnosťou, ktorá sa dosiahla správnym vytlačením "tela" namiesto jeho zmenšenia.

Model perfektne padne do ruky. Optimalizácia tvaru a pozornosť venovaná ergonómii, umožňujú ľahkú manipuláciu. Vhodné zosilnenie hrán najviac vystavených treniu poskytuje maximálnu bezpečnosť požadovanú od lezeckého vybavenia. Jemné priehlbiny na najvzdialenejších miestach správne umiestňujú popruh a lano do karabíny. Systém Catch Free (bezzubý) zabraňuje náhodnému zachyteniu zámku o iné lezecké vybavenie (slučky, nástroje, lezečky). Ako každá karabína Climbing Technology, aj karabína Aerial je pred opustením výrobného závodu individuálne testovaná podprahovým zaťažením 12 kN.

Karabína Climbing Technology Aerial PRO SG - svetlomodrá - kľúčové vlastnosti:

  • CF (Catch-Free) bezzubý zámok s možnosťou skrutkovania (SG - Screw Gate);
  • Kovaný za tepla, viacrozmerný 3D profil;
  • Skrutkovací zámok;
  • Dobre padne do ruky;
  • EN 12275:2013-B.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 2C33300WNE
Farba modrá
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Outlet Áno
CE V (0333)
EN 12275
Materiál Ľahká zliatina
Hmotnosť ~ 38 g
Rozmery ~ 99 x 56 mm
Keylock V
Priesvitnosť 18 mm
Typ B
UIAA V
Pevnosť 23.9.8 kN
Uzamknutie Screw Gate
Action1 Season Sale
Aktivita Alpinizmus / Horolezectvo, Lezenie / Bouldering

Climbing Technology Aerial PRO SG - customer reviews

0.0