top
Varšava – Burakowska Varšava – Batorego GliwiceKatovice

8A – Horský obchod
Varšava – Burakowska

Adresa

Kancelárska budova Forest (pri nákupnom centre Arkadia)

Burakowska 14

01-066 Varšava, Poľsko

Otváracie hodiny

Pondelok11:00 - 20:00

Utorok11:00 - 20:00

Streda11:00 - 20:00

Štvrtok11:00 - 20:00

Piatok11:00 - 20:00

Sobota9:00 - 18:00

Nedeľazatvorené

Výnimočné otváracie hodiny

Horský obchod
Varšava – Burakowska

Horský obchod Varšava

Sklep górski
Warszawa

Horský obchod 8a vo Varšave!
Máte radi hory a outdoor? Voľný čas trávite aktívne na výjazdoch a výpravách do tých najvzdialenejších kútov sveta? Nebojíte sa športových a horských výziev? Náš horský obchod vo Varšave vznikol práve pre vás. Ponúkame v ňom široký výber výrobkov popredných outdoorových značiek. Medzi nimi nájdete najnovšie technológie pripravené pre profesionálov, ako aj overené riešenia, ktoré sa vynikajúcim spôsobom hodia na turistiku. Najnovšie oblečenie a obuv do hôr, špecializované alpinistické vybavenie, ako aj klasické kempingové vybavenie – všetko to nájdete na jednom mieste!

Špecializovaný alpinistický obchod

V našej ponuke zaručujeme široký výber vybavenia pre všetkých, ktorí prijímajú horské výzvy v každom ročnom období. Všetkým, ktorí dobývajú najvyššie štíty, ponúkame najkvalitnejšie alpinistické a vysokohorské vybavenie. Nájdete tu horolezecké prilby, mačky, cepíny, postroje, či horolezecké laná. V obchode 8a vo Varšave, na ul. Burakowska, čakajú na vás aj špecializovanú vysokohorskú obuv a oblečenie. Vďaka tomu sa na jednom mieste pripravíte nielen na výlet do Tatier, výjazd do Álp, či na expedíciu do Himalájí.

Horský obchod 8a vo Varšave

Horolezecký obchod

Keď sa venujete skalolezectvu, tradolezectvu či boulderingu, isto sa vám bude páčiť v našom horskom obchode vo Varšave. Snažíme sa, aby bol výber dostupného vybavenia čo najväčší. Tu nájdete súpravu expresov, horolezecký postroj, vrecká na magnéziu, súpravu fiendov či horolezeckú obuv. Ponúkame tiež široký výber horolezeckého oblečenia, ktoré zaručuje slobodné pohyby, tak počas letných výprav na skaly, ako aj počas zimných tréningov na umelej stene.

Horolezecký obchod vo Varšave

Obchod pre milovníkov horských trekingov

V našom obchode sa postaráme aj o všetkých entuziastov horskej turistiky. U nás nájdete trekingovú obuv do vyšších hôr, ako aj ľahkú turistickú obuv na ľahšie túry. Široký výber turistického oblečenia vám umožní pripraviť sa tak na horúce dni, ako aj na dážď, snež či silnejší vietor. Ponuku dopĺňa turistická výstroj, ako aj trekingové batohy, vďaka ktorým môžete pohodlne zobrať so sebou celé svoje vybavenie.

Trekingový obchod vo Varšave

Obchod pre horských bežcov

Keď milujete horské behy, isto sa v našom obchode budete skvelo cítiť. Keďže v ňom nájdete trailové topánky popredných značiek. Obuv na behanie po skalách, kameňoch, tráve či piesku, zaručí priľnavosť na každom podklade. Ľahké oblečenie pre bežcov zaručuje komfort počas tréningov aj pretekov. Nezabúdame ani o milovníkov horských behov ULTRA. U nás nájdete perfektnú bežeckú vestu a doplníte svoje vybavenie fľašami soft flask, energetickými gélmi či bežeckými palicami.

Obchod pre horských bežcov vo Varšave

Horský obchod pre všetkých milovníkov outdooru

Naša ponuka je určená nielen pre vášnivých milovníkov hôr, ale aj pre všetkých, ktorí majú radi široko chápaný outdoor. Plánujete krátky víkendový výjazd poza mesto, a možno sa pripravujete na dlhší kemping? V našom obchode 8a vo Varšave rýchlo doplníte svoju výstroj o všetko nevyhnutné vybavenie. Trekingové a rodinné stany, spacie vaky, turistické variče, fľaše na vodu či termosky – to je len malá časť našej ponuky, vďaka ktorej môže byť každý výjazd vydarený!

Horský obchod pre všetkých milovníkov outdooru vo Varšave