top

Detská bunda Patagonia Baby Reversible Down Sweater Hoody - mara mara/peaceful pink

vrátane DPH 109,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 102,99 € (+7%)
Cena odporúčaná výrobcom 129,99 € (-15%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Only %1 left
Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 195699763111-1

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Detská obojstranná páperová mikina Patagonia Reversible Down Sweater Hoody - mara mara/peaceful pink vyniká okrem toho, že je šetrná k životnému prostrediu, aj tým, že využíva celý rad osvedčených materiálov a riešení navrhnutých tak, aby maximálne zvýšili tepelný komfort vášho dieťaťa.

Detská obojstranná páperová mikina Patagonia Reversible Down Sweater Hoody - mara mara/peaceful pink bola vytvorená s použitím ľahkej tkaniny NetPlus® odolnej voči vetru. Ide o inovatívnu tkaninu vyrobenú zo 100% nylonu s ripstopovou väzbou, ktorý sa získava z opätovne spracovaných rybárskych sietí. Proces získavania nylonu pomôže znížiť znečistenie oceánov. Vonkajšia vrstva je zakončená vodoodpudivou vrstvou DWR, ktorá neobsahuje škodlivé PFC. Výplň je najdôležitejšou časťou konštrukcie a práve vďaka nej sa bunda môže pochváliť vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Použitá izolácia je kombináciou regenerovaného husacieho a kačacieho páperia. Prešívaná konštrukcia zabraňuje posunu obsahu komôr. Celok je navrhnutý tak, aby zabezpečil tepelný komfort tým, že udržiava teplý vzduch vo vnútri konštrukcie.

Pravidelný strih neobmedzuje pohyb najmladších používateľov, čím zabezpečuje maximálnu pohyblivosť. Bunda sa zapína na zips. Integrovaná kapucňa je zateplená a trojpanelová konštrukcia zabezpečuje teplo a priliehavosť. Na bokoch modelu sú dve vrecká na zips. Elasticky zakončené rukávy zabraňujú prenikaniu chladného vzduchu. Okrem toho je vo vrecku identifikačný štítok. Súčasťou balenia sú aj záplaty na rýchlu a jednoduchú opravu

Detská obojstranná páperová mikina Patagonia Reversible Down Sweater Hoody - mara mara/peaceful pink - Kľúčové vlastnosti:

 • Púchový model pre deti;
 • Vonkajšia tkanina NetPlus®;
 • Nylon získaný recykláciou rybárskych sietí z oceánu;
 • Výplň v podobe regenerovaného kačacieho a husacieho páperia;
 • Pružnosť 700 FP;
 • Vodoodpudivá úprava DWR bez škodlivých PFC;
 • Prešívaná konštrukcia zabraňuje posunu páperia;
 • Integrovaná zateplená kapucňa s trojpanelovou konštrukciou;
 • Dve vrecká na zips;
 • Jedno z nich je vybavené identifikačným štítkom;
 • Súčasťou balenia sú opravné záplaty.

Technológie
Hlavná technológia

Durable Water Repellent (DWR)
Odolná vodoodpudivá úprava (DWR) je vodoodpudivá úprava tkaniny. V podmienkach vysokej vlhkosti alebo pri slabých zrážkach chráni povrchová úprava DWR materiál pred rýchlym zmoknutím tým, že odoláva molekulám vody. Vďaka tomu je tkanina ľahšia a zároveň lepšie izoluje od chladu.

Hlavná technológia

NetPlus®
NetPlus® "mení obrovský problém na baldachýn". Ide o projekt, ktorý pri pobreží Čile začala realizovať malá bureo spoločnosť, ktorá si za svoj cieľ stanovila vyčistiť oceány od poškodených rybárskych sietí a premeniť ich na nové výrobky. Moderné siete (ktoré sa v minulosti vyrábali z biologicky rozložiteľných prírodných materiálov, ale posledných približne 40 rokov sa vyrábajú z ľahšieho, pevnejšieho a takmer nesmrteľného plastu), plávajúce tesne pod hladinou vody, sú samy o sebe znečisťovateľom, ale okrem toho, že sa nerozkladajú stovky rokov, predstavujú skutočnú hrozbu pre morský život. V spolupráci so spoločnosťou Patagonia vyvinula firma bureo 100 % recyklovaný materiál, ktorý si našiel cestu do výstuže kšiltoviek. Postupom času začala americká značka používať nylonovú tkaninu NetPlus® v širšom meradle, napríklad pri výrobe vonkajšej vrstvy odevov. Tým sa výrazne zvýšilo množstvo takto spracovaných surovín. NetPlus® je jedným z mnohých krokov, ktoré Patagonia podniká smerom k udržateľnosti a čistejšej planéte.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 61372
Farba ružová
Pohlavie Detské
No-code NIe
Typ zapínania Rozopínané s plným zipsom
Typ páperia Zmiešané páperie
Hlavná technológia Durable Water Repellent (DWR), NetPlus®
Snehová zástera Bez
Typ bundy Páperová bunda
Vodotesnosť Nie sú k dispozícii žiadne údaje
Manžety Pružné
Základný materiál 100% nylon NetPlus®
Výplňový materiál 100 % záloha
Priedušnosť Nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Otvory pre palce Nie
Šetrnosť k životnému prostrediu 1% for the Planet, PFC-Free, Vyrobené čiastočne z recyklovaných materiálov
Kapucňa Integrovaný
Vetracie otvory Bez
Uzamknutie s dvomi zipsami NIe
Promoitem No
Aktivita Pešia turistika / Hiking, Každodenné / Lifestyle
Outlet Áno
Action2 BF2023
Starostlivosť a údržba
Výplň z prírodného páperia
V počiatočnom období používania je úplne prirodzené, že cez medzery vo švíkoch vychádzajú von takzvané odlety páperia. Intenzita tohto procesu závisí od vonkajších faktorov, najmä od materiálov, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s páperím. Trenie o iný prvok oblečenia (najmä vlnený), batoh alebo dokonca autosedačku môže spôsobiť väčšiu elektrifikáciu výrobku a „vyťahovanie" uvoľnených pierok. Množstvo výplne, ktoré sa týmto spôsobom môže dostať von, aj keď je viditeľné pre oko, je v skutočnosti zanedbateľným % výplne a žiadnym spôsobom neovplyvňuje izolačné vlastnosti výrobku. Pamätajte tiež, že výplne sa skladá z páperia a peria a práve ono môže najčastejšie prejsť cez materiál. Nikdy sa ho nepokúšajte vytiahnuť. Namiesto toho je najlepšou možnosťou vtiahnuť perie prstami dovnútra.

Patagonia Baby Reversible Down Sweater Hoody - customer reviews

0.0