top

Dámsky trekingový batoh Osprey Ariel 55 - claret red

vrátane DPH 231,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 199,99 € (+17%)
Cena odporúčaná výrobcom 279,99 € (-17%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Only %1 left
Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 843820109061-1

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Dámsky trekingový batoh Osprey Ariel 55 sa vyznačuje pokročilým nosným systémom. Je vyrobená zo špeciálnej peny AirScape™, ktorá udržiava hmotnosť blízko tela a zároveň zabezpečuje správne odvetrávanie chrbta. Dôležité je, že nosný systém tohto modelu je výškovo nastaviteľný, zatiaľ čo šírku možno nastaviť pomocou bedrového pásu a hrudného pásu.

Tento model bol vyrobený s ohľadom na životné prostredie. Používa nylonovú tkaninu, ktorá bola vytvorená s použitím menšieho množstva vody a elektrickej energie. Vďaka tomu získal materiál certifikát bluesign®. Výrobok má aj kryt proti dažďu vyrobený z recyklovaných materiálov.

Dámsky trekingový batoh Osprey Ariel 55 má nastaviteľný nosný systém. Model využíva riešenie AirScape™, zadný panel vystlaný špeciálnou penou pre pohodlie a prispôsobenie. AirScape™ udržuje hmotnosť blízko tela a zároveň výrazne neobmedzuje prúdenie vzduchu. Ramenné popruhy a bedrový pás tohto batohu Osprey sú tiež vystlané penou. Táto konštrukcia umožňuje správne prispôsobenie a znižuje riziko podráždenia pokožky. Špeciálne profilované ramenné popruhy nespôsobujú žiadne nepohodlie počas turistiky. V tomto modeli máte možnosť zmeniť polohu ich výšky nastavením zadného panelu. Výrobok má rám z HDPE. Tento batoh má široký bedrový pás Fit-on-the-Fly™, ktorý vám umožní prispôsobiť si ho podľa pása. Okrem toho má výrobok Osprey hrudný popruh, ktorý je horizontálne aj vertikálne nastaviteľný. Tým sa zlepší stabilizácia celej batožiny. Špeciálne stabilizačné ramenné popruhy tiež zaisťujú, že batoh počas túry dobre sedí.

Dámsky trekingový batoh Osprey Ariel 55 má jednu hlavnú priehradku. Prístup k nemu je možný zhora, zdola a spredu. Z hornej strany je priehradka zabezpečená chlopňou upevnenou dvoma prackami. Sú na nej umiestnené dve vrecká so zipsami. Jeden z nich obsahuje kryt proti dažďu. Batoh má samostatné vrecko na hydratačný systém. Prístup do hlavného priestoru zo spodnej a prednej časti je zabezpečený pomocou zipsov. Batoh sa otvára spredu pomocou širokého odnímateľného panelu. Na ňom je elastické sieťované vrecko. Vrecká z podobnej sieťoviny sú umiestnené po stranách. Prístup k nim je možný zhora aj zboku, zo zadnej strany. Ďalšie dve vrecká sa nachádzajú na bedrovom páse. Batoh Osprey má tiež dvojité pútka na pripevnenie trekingových palíc a cepínov. Batoh má bočné a predné kompresné popruhy. Tento výrobok má v balení kryt proti dažďu vyrobený z recyklovaných materiálov.

Batoh Osprey Ariel 55 - kľúčové vlastnosti:

 • Model má chrbtový systém prispôsobený ženskej postave;
 • Inovatívne nastavenie výšky zadného panelu;
 • Model je vyrobený z odolnej nylonovej tkaniny 420 HD;
 • Nastaviteľný zadný panel AirScape™;
 • Nastaviteľná výška panela umožňuje prispôsobiť ho výške používateľa;
 • Vstrekovaný rám z HDPE;
 • Nastaviteľný bedrový pás Fit-on-the-Fly™;
 • Výškovo a šírkovo nastaviteľný hrudný pás;
 • Stabilizačné popruhy na ramenných popruhoch;
 • Model má jednu hlavnú priehradku zabezpečenú chlopňou;
 • Hlavný priestor je zakončený komínom s kompresným popruhom na vrchu;
 • Chlopňa sa zapína na dve patentky;
 • Prístup do hlavnej priehradky zhora, spredu a zdola;
 • Prístup spredu cez veľký otvárací panel;
 • Možnosť rozdeliť hlavný priestor na dve časti;
 • Vrecko s chlopňou;
 • Elastické predné vrecko;
 • Vrecká na opasku;
 • Bočné sieťované vrecká;
 • Prístup do bočných vreciek zhora a zozadu;
 • Model kompatibilný s hydratačným systémom;
 • Kompresné popruhy na prednej strane a na bokoch;
 • Pásiky nohavíc v spodnej časti;
 • Integrovaný kryt proti dažďu;
 • Kryt proti dažďu vyrobený z recyklovaných materiálov;
 • Dvojité pútka na pripevnenie trekingových palíc a/alebo sekery;
 • Pútka na pripevnenie výstroja na chlopni;
 • Pískajte na sponu hrudného pásu;
 • Výrobok bol vytvorený z tkaniny s certifikátom bluesign®;
 • Celé balenie neobsahuje škodlivé zlúčeniny PFC;

Technológie
Technológia výrobcu

Osprey AirScape™
Nosný systém AirScape™ s penovými hrebeňmi pre pohodlie a prispôsobenie stanovuje nový štandard pohodlia a výkonu. AirScape™ zaručuje mimoriadne stabilné rozloženie nákladu a zároveň poskytuje pohodlie a vynikajúce prúdenie vzduchu. Penové kanáliky na zadnom paneli poskytujú priestor pre prúdenie vzduchu. Sieťované materiály zasa odvádzajú pot od tela a pomáhajú tak pri chladení. Vďaka mimoriadne stabilnému rozloženiu záťaže je AirScape™ stabilnejší ako iné podporné systémy a výborne sa hodí na dynamické aktivity. Nie je prekvapením, že tento nosný systém sa používa v trekingových, turistických, cyklistických a mestských batohoch.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 10002886
Farba červená
Pohlavie Dámske
No-code NIe
Kolekcia výrobcu Osprey Backpacking
Typ batohu Veľký turistický/trekingový batoh s nastaviteľným systémom na prenášanie, bedrovým pásom a hrudným popruhom. Určený pre niekoľkodňové až viacdňové výlety a na prenášanie ťažších nákladov na dlhé vzdialenosti.
Objem 55 l
Hmotnosť ~ 2,17 kg (XS/S); ~ 2,19 kg (M/L)
Materiál 420HD nylon
Systém hydratácie Batoh kompatibilný s fľašou na vodu (je možné zakúpiť samostatne). Umožňuje viesť trubicu s náustkom smerom von a pripojiť ju k postroju.
Odporúčaná fľaša Do 3 l
Batoh s pokrývkou proti dažďu Áno, v súprave
Nosný systém Batoh s rámom a nosným systémom s veľkými možnosťami prispôsobenia postave. Pohodlný, tlmiaci. Na dlhé vzdialenosti a veľké zaťaženie.
Nastavenie nosného systému Výškovo nastaviteľný panel odpruženia ramenného pásu - niekoľko úrovní na výber umožňuje optimálne nastaviť dĺžku systému podľa výšky používateľa.
Prispôsobenie Traky (ramenné popruhy) nastaviteľnej dĺžky, nastaviteľný obvodový brušný pás, vertikálne nastavenie bodu zavesenia popruhov, anatomicky profilované ramenné popruhy, nastaviteľná dĺžka a výška upevnenia hrudného popruhu, výber veľkosti nosného systému pre dokonalé nastavenie (pred nákupom si musíte zmerať dĺžku chrbta / trupu)
Nosný systém Vyrába sa vo veľkostiach pre rôznu výšku a dĺžku chrbta. Ak chcete určiť najvhodnejší, zmerajte dĺžku trupu od vyčnievajúceho krčného stavca C7 po líniu bedrového kĺbu určenú hmatateľnými panvovými platňami.
Rozsah veľkostí (dĺžka trupu) Osprey WXS/S (33 – 43 cm), WM/L (40,5 – 50,5 cm)
Prístup do hlavného oddelenia Zhora, zdola a spredu
Ďalšie vlastnosti Bezpečnostná píšťalka, Bočné kompresné popruhy, 2 popruhy v spodnej časti batohu, Elastické bočné vrecká, Úchyty až na 2 cepíny, Slučky na upevnenie trekingových palíc, 2 vrecko na bedrovom páse
CE Bez certifikátu
Certifikát TÜV/GS NIe
Technológia výrobcu Osprey AirScape
Šetrnosť k životnému prostrediu bluesign®, PFC-Free, Vyrobené z recyklovaných materiálov
Outlet Bez výstupu
Aktivita Trekking

Osprey Ariel 55 - customer reviews

0.0