top

Coros

Coros je značka, ktorá navrhuje a vyrába moderné športové a horské hodinky, ktoré vám pomôžu pri efektívnom tréningu. V ponuke sú modely pre milovníkov behu a mnohých ďalších športových aktivít!
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Coros - najnovšia technológia v športe

Americká značka bola založená len v roku 2016 a jej výrobky sú už dostupné v mnohých krajinách sveta. Je to spoločnosť zameraná predovšetkým na využívanie najnovších technológií. Jej prvý produkt, modernú cyklistickú prilbu, sa podarilo vytvoriť vďaka kampani na crowdfundingovej platforme. Vďaka rýchlemu získavaniu finančných prostriedkov bolo úplne jasné, čo trh potrebuje. Odvtedy spoločnosť Coros vytvorila ďalšie návrhy, ktoré si pochvaľujú športovci a nadšenci aktívneho životného štýlu. V súčasnosti tvoria významnú časť kolekcie značky športové hodinky, ktoré využívajú najnovšie technológie na zabezpečenie maximálneho výkonu. Meranie času je v nich sekundárnou funkciou. Najdôležitejšia je konektivita so smartfónom, možnosť spárovania s tréningovými aplikáciami, zabudovaný prijímač GPS alebo meranie tepovej frekvencie v reálnom čase. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam sú hodinky Coros obľúbenou voľbou nielen pre amatérskych športovcov, ale aj pre profesionálov.

Prečo sú moderné športové hodinky také dôležité pre tréning?

Dnes sa čoraz viac ľudí venuje rôznym športom. Aj pri amatérskom tréningu je nesmierne dôležité sledovať pokroky a udržiavať presný tréning, či už ide o prekonané trasy, nadmorskú výšku alebo rozsah srdcovej frekvencie. Najjednoduchším a najpresnejším spôsobom monitorovania všetkých týchto parametrov sú športové hodinky. Coros je značka, ktorá sa špecializuje na tento typ riešenia. V hodinkách od tohto výrobcu sa skrýva množstvo funkcií. Jednou z najdôležitejších je možnosť zaznamenávať prejdenú trasu vďaka zabudovaným prijímačom GPS. Hodinky nás tiež povedú po vopred načítanej trase. Táto funkcia je ideálna na súťaže a tréning v neznámom teréne. Zabudovaný monitor srdcovej frekvencie vám pomôže udržiavať počas tréningu určitý rozsah srdcovej frekvencie. Hodinky Coros poskytujú rýchle pripojenie k smartfónu. Vďaka možnosti spárovania s vybranými športovými aplikáciami sa výrazne zvyšuje všestrannosť zariadení. Hodinky majú zabudovaný softvér pre milovníkov širokej škály športov vrátane behu, triatlonu a skialpinizmu, čo výrazne uľahčuje sledovanie vašich pokrokov v rôznych športoch.

Moderné športové hodinky Coros si môžete kúpiť na 8a.sk

Ponúkame široký výber hodiniek od americkej značky, ktorá si získala srdcia športovcov na celom svete. Vysoká kvalita použitých materiálov a precíznosť spracovania aj tých najmenších komponentov zaručujú spoľahlivosť pri intenzívnom používaní. Bez významu nie je ani vysoká odolnosť celej konštrukcie voči vode alebo dlhý čas prevádzky po jednom nabití. Vyskúšajte športové hodinky Coros a plňte svoje tréningové ciele vždy naplno!"