top

ClimbON

ClimbON sú jedny z najúčinnejších krémov a pleťových vôd na ruky vytvorené špeciálne pre potreby horolezcov. Poskytujú rýchlu regeneráciu poškodenej pokožky rúk a zabezpečujú jej správnu výživu pred tréningom, počas neho aj po ňom.
View as Grid List

2 Produkty

 1. -50%
  Krém ClimbOn Lotion Creme 2.3 oz
  Krém ClimbOn Lotion Creme 2.3 oz
  vrátane DPH 8,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 16,49 € (-45%)
  Cena odporúčaná výrobcom 17,99 € (-50%)

  Zoznam prianí

 2. Balzam na pery ClimbOn Lip Tube
  Balzam na pery ClimbOn Lip Tube
  vrátane DPH 8,99 €

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

2 Produkty

Vymazať

ClimbON je kozmetika pre horolezcov a nielen pre nich

Značka ClimbON je dobre známa medzi horolezcami, ako aj mnohými ďalšími nadšencami horských športov. Hoci sa zaoberá "len" výrobou kozmetiky pre milovníkov tohto športu, jej význam nemožno preceňovať. Koniec koncov, práve pokožka rúk je pri akejkoľvek forme lezenia maximálne využívaná. Či už sa venujete najťažším cestám na svete, alebo rekreačnému lezeniu v skalách, vaše ruky potrebujú správnu starostlivosť. Na to sa špecializuje značka ClimbOn. Jej krémy a pleťové vody sú účinnou výživou pre vyčerpanú pokožku.

Široký sortiment značky ClimbON

Pre každého nadšenca lezenia je najťažšie starať sa o správny stav pokožky rúk. Sú to práve oni, ktorí počas tréningu preberajú neustály kontakt so skalou alebo chytmi na stene. Okrem toho ich magnézium veľmi vysušuje, čo prakticky znemožňuje ich fungovanie bez náležitej starostlivosti. Rad ClimbON obsahuje množstvo krémov, ktoré pokožku správne hydratujú a vyživujú. Sortiment zahŕňa krémy určené na každodenné použitie, ako aj tie, ktoré budú dobre fungovať po intenzívnom tréningu na paneli. Na základe bohatých skúseností existuje aj kozmetika pre celé telo, ktorá odvedie skvelú prácu pri každodennom používaní. Produkty ClimbON sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré majú vynikajúci účinok na stav pokožky. Väčšina z nich je založená na rastlinnom základe a včelom vosku. K dispozícii sú aj vegánske krémy a pleťové vody.