top

Bullseye Meats

Bullseye Meats sú vysokokvalitné sušené hovädzie mäso a iné mäsové pochúťky. Skvelý doplnok stravy počas mnohých horských aktivít. Vychutnajte si jedinečnú chuť mäsa Bullseye Meats na trase!
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Mäso Bullseye v predajni 8a.sk

Značka Bullseye Meats je jedným z prvých európskych výrobcov sušeného mäsa vo väčšom meradle. Keďže je na trhu od roku 2003, môžete si byť istí, že jej zamestnanci vedia o správnom sušení mäsa takmer všetko. Osobitná pozornosť sa venuje kvalite hovädzieho mäsa. Na sušenie sa používa len najlepšie mäso z kontrolovaných chovov. Výsledkom je výrobok najvyššej kvality a výnimočnej chuti. Značka je naďalej lídrom medzi európskymi výrobcami sušeného mäsa.

Sušené hovädzie mäso Bullseye - skvelá pochúťka pre aktívnych ľudí

Sušené mäso je chutným občerstvením počas mnohých aktivít. Poskytuje vysoké množstvo bielkovín s veľmi nízkym obsahom tuku. Nezanedbateľné sú aj výnimočné chuťové vlastnosti, ktoré sa ťažko porovnávajú s akoukoľvek inou pochúťkou. Sušené hovädzie mäso Bullseye Meats sa pripravuje len z mäsa najvyššej kvality. Vďaka receptom, ktoré sa rokmi zdokonaľovali, si jeho chuť podmaňuje čoraz viac ľudí. Sušené mäso je veľmi ľahké a ľahko sa skladuje, pričom poskytuje dostatok energie. Preto je obľúbenou voľbou na výlety a exkurzie. Ľahko sa zmestí do batohu alebo tašky a výborne spestrí jednotvárnu stravu na dlhších expedíciách. Malé balenie hovädzieho mäsa Bullseye Meats je výbornou voľbou na kratšie túry, ideálne na občerstvenie počas turistiky na menej náročných trasách.

Bullseye Meats - nakupujte na 8a.sk a získajte veľký výber chutí

V našom sortimente si každý gurmán nájde svoju obľúbenú príchuť sušeného hovädzieho mäsa. Najobľúbenejšie budú nepochybne dve tradičné odrody Original a Classic, ktoré vám umožnia najviac pocítiť chuť mäsa. Pre tých, ktorí chcú vyskúšať trochu aromatickejšie druhy, pripravila spoločnosť Bullseye Meats údené, teriyaki a cajun sušené hovädzie mäso. Všetky sa dodávajú v baleniach rôznych veľkostí, takže si môžete vziať so sebou malú desiatu aj trochu viac mäsa na dlhšiu túru. Sú tiež ideálnym pohostením na večerné posedenie s priateľmi, keď si chceme oddýchnuť po náročnom dni.