top

Bežecké tenisky pánske Altra Timp 4 - mineral blue

vrátane DPH 116,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 108,99 € (+8%)
Cena odporúčaná výrobcom 154,99 € (-24%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Only %1 left
Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 193395942977-1

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Bežecká obuv Altra Timp 4 je extrémne odpružený model s ľahkou a luxusnou medzipodrážkou Altra EGO™ MAX, ktorá sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou a ešte pružnejším odrazom. Vďaka nulovému poklesu a rozšíreniu v oblasti prstov pre anatomické prispôsobenie je táto obuv skvelá na dlhé behy. Značné množstvo "sadla" pod nohami znižuje únavu a pomáha vám stanoviť nové hranice vášho výkonu.

Bežecká obuv Altra Timp 4 je model "road to trail", takže je vhodná na cestný aj terénny tréning. Majú podrážku MaxTrac™ s vysokou priľnavosťou, ale aj s miernym dezénom, ktorý je pohodlný na behanie po asfalte. Priamo nad ňou sa nachádza medzipodrážka EGO™ MAX z najluxusnejšej peny, ktorá poskytuje plyšové odpruženie.

Zvršok tohto modelu je vyrobený zo zosilnenej, vysoko priedušnej sieťoviny. Celkové prispôsobenie je skvelé pre nohu - takže cítite podporu topánky od prvého kroku, ktorý v nej urobíte.

Narodíte sa s nulovou kvapkou. Prečo teda bežať s niekoľkomilimetrovým alebo dokonca niekoľkomilimetrovým poklesom? Spoločnosť Altra takto uvažovala od začiatku, preto majú všetky jej topánky rovnakú výšku odpruženia päty a špičky. Nulový drop znamená, že topánka nejakým spôsobom núti topánku dopadnúť na strednú časť chodidla namiesto na pätu, čo zmierňuje tlak na chrbticu, kolená, kĺby a svaly. Taktiež núti k správnemu držaniu tela, čo má vplyv nielen na bežecký výkon, ale aj na rozvoj zdravších návykov.

Štandardnou súčasťou obuvi Altra je aj rozšírená špička, takzvaný Footshape™ Toe Box. Tým sa zabezpečí, že prsty na nohách nie sú počas behu stlačené a zachovávajú sa medzi nimi prirodzené medzery. Tým sa tiež zabezpečí, že špička zostane v polohe, ktorá poskytuje maximálnu stabilitu a výkon.

Okrem toho, že značka Altra poskytuje vysokokvalitné výrobky, dbá aj na životné prostredie. V súlade s normou Chem-IQ pre manažment chemických látok spoločnosť rýchlo identifikuje a odstraňuje nevyhovujúce látky zo svojho dodávateľského reťazca. Krabice na obuv spoločnosti Altra sú zase vyrobené z 85 % zo spotrebného odpadu.

Topánky Altra Timp 4 - kľúčové vlastnosti:

  • Zvršok zo sieťoviny s výstužami;
  • Veľmi dobré držanie chodidla v oblasti strednej časti chodidla;
  • Luxusná, vysoko odpružená medzipodrážka s penou EGO™ MAX;
  • Podrážka MaxTrac™ s viacsmerovými kolíkmi;
  • Výška podrážky - 30 mm;
  • Technológia platformy Balanced Cushioning™ - rovnaké množstvo tlmenia pod špičkou a pod pätou, takže nulový pokles;
  • Anatomické prispôsobenie päty Footshape™ Toe Box - viac priestoru pre prsty na prirodzené umiestnenie prstov v topánke.

Technológie
Technológia výrobcu

Altra Footshape™ Toe Box
Footshape™ Toe Box je charakteristickým prvkom obuvi Altra. Rozšírený priestor na prsty zaručuje, že prsty zostanú prirodzene umiestnené bez toho, aby ich stláčal. Vďaka anatomickému prispôsobeniu obuvi v tejto oblasti si prsty môžu odpočinúť. Zároveň prsty zostávajú v polohe, ktorá umožňuje maximálnu stabilitu a silu odrazu. Takáto konštrukcia prednej časti obuvi zároveň znižuje nadmernú pronaciu.

Technológia výrobcu

Altra Balanced Cushioning™ Platform
Každá obuv Altra je postavená na platforme Balanced Cushioning™, ktorá umiestňuje pätu a prednú časť chodidla do rovnakej vzdialenosti od zeme. Stručne povedané - modely tohto výrobcu sa vyznačujú nulovým dropom, vďaka ktorému by sme mali bežať prirodzene. To znamená, aby sme dopadali a vyrážali zo strednej časti chodidla, pričom sa zaobídeme bez pristátia na päte, ktoré zaťažuje kosti, svaly a kĺby. Tento dizajn obuvi je akýmsi základom pre lepšie nastavenie chodidla. Jej cieľom je tiež podporiť správne držanie tela.

Technológia výrobcu

Altra Maxtrac™
Maxtrac™ je patentovaná gumová zmes, ktorou je potiahnutá podrážka obuvi. Je navrhnutá tak, aby zabránila nebezpečnému pošmyknutiu a vyznačuje sa aj zvýšenou odolnosťou. Priľnavosť, trakcia a vysoká odolnosť proti oderu? Všetky tri kľúčové aspekty podrážky topánok pre milovníkov outdoorových športov sú tu zaškrtnuté.

Technológia výrobcu

Altra Ego™
Ego™ je pena používaná v medzipodrážke obuvi Altra, ktorú vyvinula značka. Ako sa líši od najklasickejšej peny EVA? Je hustejší a pružnejší a má vyššiu odolnosť proti opotrebovaniu.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu AL0A547J
Farba tmavomodrá
Pohlavie Pánske
No-code NIe
Terén Zmiešané chodníky, lesné chodníky
Výška Nízke - topánky po členok
Šírka zvršku Topánky s najuniverzálnejšou šírkou (Standard / Regular Fit)
Chránič Bez
Materiál zvršku topánky Textília + syntetické plasty
Výstelka Textilná podšívka
Systém uzatvárania obuvi Klasicky viazané šnúrky
Vodotesná membrána Bez
Drop 0 mm
Hmotnosť jednej topánky ~ 308 g (42)
Tlmenie Stredná
Výška odpruženia na prstoch 30 mm
Výška tlmenia 30 mm
Vzdialenosť Na stredné vzdialenosti
Technológia výrobcu Altra Balanced Cushioning™ Platform, Altra Ego™, Altra Footshape™ Toe Box, Altra Maxtrac™
Outlet Áno
Action2 BF2023
Aktivita Beh

Altra Timp 4 - customer reviews

0.0