top

Automatické mačky Climbing Technology Nuptse Evo

vrátane DPH 113,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 90,49 € (+26%)
Cena odporúčaná výrobcom 134,99 € (-15%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 8057733300824

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Automatické mačky Climbing Technology Nuptse Evo sú jedným z najväčších hitov CT v novej a vylepšenej verzii. Pripravte sa na zimné expedície s najtechnickejšou automatickou verziou jedných z najobľúbenejších mačiek na trhu.

Talianska značka Climbing Technology je známa svojimi kvalitnými oceľovými a hliníkovými výrobkami s bezkonkurenčnou odolnosťou. Mačky vyrábané v továrni CT sa už viac ako štvrťstoročie tešia obrovskému uznaniu a popularite. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam a intenzívnemu výskumu talianski inžinieri vylepšili svoj vlajkový model - zrodili sa mačky Nuptse EVO.

Climbing Technology Nuptse EVO sú mačky vyrobené z najkvalitnejšej kalenej ocele, ktorá zaručuje primeranú pevnosť a tuhosť. Dvanásť dlhých zubov založených na rámovej konštrukcii poskytuje vynikajúcu priľnavosť v ľade a tvrdom a zmrznutom snehu. Rozšírený profil v strednej časti chodidla zvyšuje stabilitu v mäkkom snehu. Predné hroty lyží Nuptse EVO majú agresívnejší profil, vďaka čomu sa na strmých prístupoch správajú ešte lepšie ako ich predchodca.

Nová verzia lyží Nuptse má tiež vylepšený systém nastavenia. Prídavná páčka umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie veľkosti mačiek. Nastavenie možno vykonať zdvihnutím aretačnej páčky nad článkom a prispôsobením dĺžky topánke. Vďaka novému riešeniu to možno vykonať aj v rukaviciach. Vďaka dvojstupňovému nastaveniu článku sa dajú mačky Nuptse EVO nastaviť vo veľmi veľkom rozsahu (36-47).

Spoločnosť Climbing Technology použila v novej verzii Nuptse úplne nové snehové podložky. Použitý materiál je vysoko odolný voči mrazu - aj pri veľmi nízkych teplotách zostáva pružný, takže sa podložky neznehodnocujú ani nelámu. Pružné reliéfy navyše ešte lepšie "odrážajú" sneh, čím zabezpečujú bezpečnosť. Pásové a poloautomatické verzie Nuptse EVO majú pevné a odolné koše zo špeciálneho plastu. Sú dostatočne pružné, aby sa ešte lepšie prispôsobili profilu topánky a znížili "vôľu" medzi zvrškom a skobou. Vďaka možnosti pevného zloženia košíkov zaberajú mačky Nuptse EVO pri preprave veľmi málo miesta.

Všetky materiály použité pri výrobe Nuptse EVO sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu a nízkym teplotám. Spoločnosť Climbing Technology odporúča tento model predovšetkým na zimnú vysokohorskú turistiku a prístupy na ľadovce, a to ako skúseným horolezcom, tak aj tým, ktorí začínajú svoje zimné dobrodružstvá. Climbing Technology Nuptse Evo - automatické mačky - sa dodávajú spolu s protisnehovými podložkami (anti-snow) a puzdrom na suchý zips z odolného materiálu.

Climbing Technology Nuptse Evo - automatické mačky - kľúčové vlastnosti:

  • Technický, pokročilý model;
  • Vynikajúce na ľad a mikrotúry;
  • Pokročilý dizajn kompatibilný s vysokohorskou obuvou;
  • Robustné uchytenie päty pre lepšie uchytenie a tuhosť;
  • Vyrobené z ocele a hliníka;
  • Prítomnosť protisnehovej podložky;
  • Súčasťou balenia je prepravná taška.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 3I852D
Farba sivá
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Outlet Bez výstupu
Účel cepínu Klasické horolezectvo
Upevnenie Automatické
Počet zubov 13
Útočiace zuby Pevné, s horizontálnym profilom
Typ konektora Nepružný konektor
Materiál zubov Oceľová zliatina
Materiál spojovacieho prvku Oceľová zliatina
Hmotnosť ~ 995 g
Poťah V súprave
Norma EN EN 893:2010
Vyhlásenie o zhode CE, UIAA
Action2 SPRING24
Aktivita Alpinizmus / Horolezectvo, Trekking

Climbing Technology Nuptse Evo - customer reviews

0.0